Naklejki są wykonane z wysokiej jakości folii Avery lub Oracal, wycięte precyzyjnym ploterem. Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne takie jak słońce, deszcz, mróz. Naklejki są profesjonalnie przygotowane do klejenia, do prawidłowego i trwałego naklejenia niezbędne jest stosowanie się do instrukcji klejenia. 

Ważne informacje:

1. Naklejki posiadają warstwę mocnego odpornego na wodę kleju, mogą być klejone na mokro. Nie należy dotykać warstwy klejącej palcami ani powierzchnia z pyłem. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe przez nieprawidłowe naklejenie naklejki lub niewłaściwe przygotowanie powierzchni (patrz instrukcja klejenia)

2. Naklejki nie mają żadnego tła. Na naklejce znajduje się bezbarwna półprzeźroczysta folia, służąca tylko do naklejenia grafiki. Folia transferowa może być nierówno przycięta lub odkształcona, nawet zagięta, nie świadczy to o wadzie produktu i nie przeszkadza w prawidłowym naklejeniu właściwej naklejki. Po naklejeniu przeźroczysta folia oraz papier są do wyrzucenia, zostaje tylko sama grafika (patrz instrukcja klejenia).

3. Naklejki można pokryć lakierem bezbarwnym, na prośbę kupującego dodajemy bezpłatne ścinki folii do wykonania próby lakieru bezbarwnego.